Home »  Новини »  10 вересня відбулася конференція “Разом проти насильства!”

10.09.2016 року компанія “Соціальний  консалтинг “Параграф” провела конференцію “Разом проти насильства!”. В рамках цієї конференції громадські активісти та люди, небайдужі до теми насильства обговорили найважливіші питання з даної теми та розробили декілька шляхів подолання цієї проблеми.

“Зараз наша компанія дуже активно розвиває свою корпоративну соціальну відповідальність (КСВ) та для нас є дуже важливим робити це відповідально якісно та усвідомлено. Недарма темою конференції стало насильство, яке є актуальною проблемою сьогодні. Ми плануємо проводити такі тематичні  конференції й надалі, залучаючи все більше представників бізнесу, НУО та небайдужих громадян“, – прокоментувала співзасновниця СК “Параграф” Тетяна Гончаренко.

Конференцію було розділено на дві окремі зони, в  яких витримували різний формат проведення заходу. В зал 1 ми запросили юриста, психолога та спеціаліста по роботі з травмами насильства, жертв тортур та постраждалих у збройних конфліктах , Тетяну Сіренко, яка розповідала слухачам про взаємодію роботи з жертвами насильства та відповідала на гострі запитання аудиторії.

Роботу в залі 2 було побудовано за принципом “Відкритого кафе” , куди були запрошені експерти з роботи з насильством та дотичних галузей для обговорення гострих питань теми конференції, пошуків подолання насильства в усіх його проявах.

Метою проведення конференції СК “Параграф” виділяє створення єдиної комунікаційної платформи для експертів та людей, які стали жертвами насильства, щоб спільними зусиллями створити систему протидії.

Результатом проведення даної конференції стали розроблені експертами кейси подолання проблеми насильства, а також обговорення комплексних ідей для реалізації таких проектів.

Також кожен бажаючий  міг сфотографуватися та підтримати флешмоб із тегом #ЯНЕБОЮСЯСКАЗАТИ в рамках теми конференції, виражаючи тим самим небайдужість та зацікавленність до теми обговорення.

“Ми дуже вдячні усім, хто підтримав нашу ідею проведення конференції та вніс свій вклад в обговорення даного питання. Говорячи відкрито про існування негативних соціальних явищ та шукаючи пошуки їх подолання, ми віримо, що таким чином покращимо наше майбутнє.“ , поділилася Тетяна Гончаренко.

Серед небайдужих до теми насильства  та партнерів компанії  СК “ Параграф” виявилися  Nastya Melnychenko (засновниця флешмобу #ЯНеБоюсьСказати), Ilysa, Pro100life.

Конференцію було реалізовано у рамках та за підтримки проекту Міжнародної молодіжної палати JCI “Peace is possible” , який спрямований на об’єднання молодих та активних людей, які прагнуть миру.

Фотографії з заходу

Show Buttons
Hide Buttons