Home »  Новини »  Національна конференція JCI Ukraine 2016 «Trend Forum» (24-25 вересня 2016)

У Києві відбулася Національная конференція JCI Ukraine 2016 “Trend Forum”, де були представлені сучасні тренди в економіці України.

Впродовж двох днів понад 70 учасників відвідали виступи 20 спікерів, а також першими побачили презентації кращих українських проектів конкурсу від JCI Ukraine з категорій: креативна економіка, зелена економіка, соціальне підприємництво, стартапи, урбаністика.

Відео конференції можна переглянути на youtube каналі JCI Ukraine

Переможці конкурсу проектів від JCI Ukraine 

«Креативна економіка»

 1. Гетьман Юлія – «Hand made furniture»
 2. Геречка Ярина – «ABC Theatre»

«Зелена економіка»

 1. Азовський Володимир – «DUG (Domestic Ukrainian Garden)»
 2. Зелинский Андрій – «Служба электро-таксі»

«Соціальне підприємництво»

 1. ГО «СУВІАТО» – «Парк екстремальних розваг»
 2. Науменко Христина – «Ведмедик патріот»

«Урбаністика»

 1. Сас Олена – «Urban public space для сільської громади»
 2. Горюн Юлія – «Антикафе, коворкінг у м. Слов’янськ, Донецької обл.»

«Стартапи»

 1. Радин Мирослав – «Тravvi – cоціальний календар»
 2. Синжерецький Вадим – «БУКІ – портал по пошуку репетиторів

Спікери конференції

Сергій Буханець, директор SBM Holding виступив з темою «Що робити коли все погано? Антикризове управління».

14194367_1157087844337442_2056447529_n

 Розповсюдженими є два типи криз – технічні кризи, пов’язані з виробництвом та організаційно – управлінські як наслідок управління процесами. Важливо визначити у якій фазі кризи знаходиться компанія та чинити відповідні ситуації дії.

«Мистецтво кризи-менеджменту полягає в передбаченні та підготовці до кризи. Криза – це невизначеність, що була і буде завжди. Це нормально. Її не потрібно боятися. У бізнесі постійно виникають невизначені ситуації, в яких ви набуваєте досвіду та нових знань» – мотивує пан Сергій.

Олена Джула-Райфшнайдер, Леся Чернець, Дмитро Райфшнайдер, архітектори та учасники ініціативи URBAN.TE  розповіли як «Самостійно створити простір власного міста. Від ідеї до реалізації».

copy-of-copy-of-copy-of-copy-of-stay-connected copy-of-copy-of-copy-of-stay-connected-2 copy-of-copy-of-stay-connected-1

URBAN.TE це громадська молодіжна ініціатива, об’єднана для зміни та осучаснення урбаністики міста Тернопіль силами звичайних людей. Команда презентувала проект осучаснення та креативної  розбудови паркової зони набережної міста Тернопіль.

«Окрім готового проекту необхідно отримати підтримку громади та  разом звертатися за допомогою до місцевої влади. Єднання – це запорука успішного проекту».

Володимир Гарипов, стартап менеджер, бізнес консультант говорив про «Якісне бізнес-планування з нуля». Було розкрито основні етапи планування діяльності організації та обговорено складнощі та шляхи їх подолання.
stay-connected-2

Сергій Клюєв, перший замісник керівника напрямку «Малий та середній бізнес» ПриватБанку, керівник проекту «Країна успішного бізнесу» презентував проект «Куб – країна успішного бізнесу».

copy-of-stay-connected

«Місія програми КУБ полягає у відновленні економіки країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва, створення за 2 роки 1 000 000 нових робочих місць»

Куб – це сервіс народного фінансування  українського бізнесу. Це платформа, де кожен бажаючий може вигідно інвестувати гроші в бізнес, а будь-який підприємець – безкоштовно розмістити бізнес-заявку та знайти інвестора на сайті kub.pb.ua.

Ви подаєте заявку на розміщення Вашого бізнес – проекту на майданчику – kub.pb.ua

Як це працює?

 1. Спеціалісти ПриватБанку оцінюють попередні ризики та допомагають розмістити Ваш проект.
 2. Інвестори роблять вклад у Ваш бізнес.
 3. Коли набирається заявлена сума, гроші передаються Вам для реалізації проекту.
 4. Ви погашаєте позику згідно з графіком виплат, а банк повертає кошти інвесторам разом із їхніми доходами.

Умови фінансування:

Кредит надається фізичній особі – власнику бізнесу на строк 12 місяців, щомісячна ставка 2,4% на початкове тіло кредиту.

Сума – від 50 000 до 300 000 грн.

Період збору інвестицій – до останього числа місяця (але не менше ніж за 7 днів).

Отримання коштів на картку «Універсальна» або картку «Універсальна Gold» ПриватБанку.

Деталі на сайті >>>

Семен Велентій, представник Poster, розкривав тему «Що ховається за чашкою кави? Історія розвитку системи автоматизації закладів» та показав роботу нової інноваційної системи автоматизації Poster для ресторанних закладів та магазинів.copy-of-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d0%ba%d1%8b%d0%b1%d0%b0

Микола Скиба, засновник Next Generation Business School виступив з темою «Нові індустрії в Україні:від вулканічної активності до розвитку єкосистеми». Мова йшла про виникнення нових індустрій та нових можливостей для бізнесу в Україні.

%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d0%ba%d1%8b%d0%b1%d0%b0-1

Юлія Мархель, президент ГО «Letss do it, Ukraine!» говорила про «Зелену економіку – економіку майбутнього». Спікер розповіла історію виникнення та розвитку організації ГО «Lets’s do it, Ukraine!» та продемонструвала перспективи для бізнесу у сфері зеленої економіки.copy-of-copy-of-copy-of-copy-of-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d0%ba%d1%8b%d0%b1%d0%b0-1

Володимир Краковецький, засновник компанії ABCname розкрив тему: «Месенджери. Реклама. Майбутнє. Як заробити на емоціях у 2017 році?»

14159660_1152762668103293_349803583_n

Телефонні сервіси, такі як Месенджер, Телеграм, Viber та ін., у майбутньому стануть основним каналом взаємодії компаній з клієнтами, тому необхідно переосмислити контент повідомлень та його подачу. Спікер виділяє важливість емоційного компоненту під час дистанційного спілкування з аудиторією та наводить основні правила ведення такої комунікації:

«По-перше, Вибирайте теми та подробиці, які впливають на емоції. Підбирайте емоційно забарвлені слова. Порівняйте два вислови: у нашому місті високий рівень злочинності і це негативно впливає на життя мешканців; Злочинність – це рак для нашого міста. Вибирайте найкоротший шлях  до емоційного відклику. Правильно підібрана історія допоможе викликати будь-яку емоцію.

 По-друге, передавайте інформацію у просторі і часі. Розповідайте історії у відео форматі, вмикайте онлайн трансляції з місця подій.

По-третє, використовуйте автоматичні алгоритми для аналізу та таргетування контенту – googlanalytics, relap.io, yandexwebvisor» – підсумовує Володимир.

Анна Валенса, методолог IAF Ukraine розповіла про коучинг для управлінців та власників компаній.

14218610_1155463617833198_1324071011_n

В залежності від конкретної ситуації, що склалася у компанії клієнта йому може знадобитися допомога різних спеціалістів. Коли і до кого необхідно звертатися – про це і йшла мова у її виступі.

«Під час кризового стану компанії власники компанії звертаються до кризового-менеджера, бізнес-коучера, бізнес-консультант, фасилітатора або медіатора.

Кризовий-менеджер бере на себе повне керування процесами компанії до моменту виведення її з кризи. Задача бізнес – коучера навчити власника самостійно долати кризові стани та налагоджувати роботу компанії. Бізнес-консультант виступає у ролі оцінювача процесів, інформує щодо стану компанії та можливих шляхів вирішення проблем, при цьому вся відповідальність за прийняті рішення належить власнику компанії. Фасилітатор скеровує командну роботу для постановки завдань та вирішення проблем. Медіатор виступає у ролі посередника між конфліктуючими сторонами, коли саме конфлікти є причиною кризи.

Таким чином,управлінець має свідомо обирати спеціалістів для вирішення конкретної задачі та досягнення бажаного результату» –  акцентує Анна Валенса.

Олександр Копманець та Евгеній Василенко, керівники компанії «Бізнес Молодість Україна» понад дві години вражали аудиторію відвертою розмовою за темою «Куди рухатись в бізнесі і як не впасти на цьому шляху».

copy-of-copy-of-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d0%ba%d1%8b%d0%b1%d0%b0-2 copy-of-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d0%ba%d1%8b%d0%b1%d0%b0-1

Спікери розповідали про свій досвід роботи, наводячи приклади кейсів початківців та великих міжнародних компанії, складних проблеми та нестандартних способів їх вирішення, правила побудови стійкої бізнес моделей та підводні камені роботи організації.

«Одного разу до нас звернувся відомий міжнародний реставратор королівських замків та архітектурних пам’яток з проблемою складнощів виходу на цільову аудиторію. Я запропонував йому купити собі титул барона».

В рамках конференції відбулася презентація локальних палат JCI Ukraine,  представники різних напрямків та міст України показали підсумки роботи організації за рік та обрали нового президента JCI Ukraine.

Марія Нестерова, керівник в Research Centre of Cognitivistics, виступила з темою «Інновації бізнес моделей в умовах невизначеності». Спікер вела мову про наукові підходи до передбачення можливих змін та їх прогнозування у бізнесі.%d0%bd%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0

Аліна Бочарнікова, спеціаліст з розвитку соціального підприєм-ництва з компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» розповіла про особливості побудови бізнес-моделі соціального підприємництва. Спікер продемонструвала ускладнення бізнес моделі соціального підприємництва в порівнянні з комерційною компанією та підкреслила їх схожість.

stay-connected-4

«Соціальне підприємництво – це бізнес, направлений на пом’якшення чи вирішення соціальних проблем. Соціальний вплив, трансляція цінностей, самоокупність та фінансова стійкість, інноваційність, масштабованість та тиражованість, підприємницький підхід – є головними його ознаками. Щоб зрозуміти як саме буде діяти ваша організації, що ви вже маєте, а що ще необхідно для її роботи – для цього створюють  бізнес –модель.

 При побудові структури бізнес-моделі комерційної організації використовують покроковий алгоритм Canvas. Бізнес-модель Саnvas можна застосувати і для описання бізнес-моделі соціального підприємництва, але при цьому необхідно додатково детально розглянути блок соціального впливу вашої організації».

Ольга Сафіна, Арт-директор ВДНХ виступила з темою «Розвиток креативного комьюніті і створення креативного кластеру на базі ВДНХ». Наразі ВДНХ стає новим простором для сімейного відпочинку,  місцем креативних фестивалів та творчості, а також центром розміщення IT-кластеру та інновацій. Пані Ольга ділилася власним досвідом організації масових заходів.copy-of-copy-of-copy-of-copy-of-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d0%ba%d1%8b%d0%b1%d0%b0

«Вся робота з планування організації заходу ділиться на три частини: підготовка до івенту, його проведення, пост-івентні заходи.  Запорука успішно організованого заходу у його детальному плануванні, починаючи з місця для паркування автомобіля гостя і плану подальшого його пересування на локації. Дуже важливим є командна робота, швидке реагування та вирішення поточних проблем. Завжди працюйте зі зворотнім зв’язоком від гостей, дізнавайтеся їх враження від івенту, враховуйте їх побажання, працюйте з негативом, оскільки гості та їх комфорт – є пріоритетом для команди організаторів».

На церемонії закриття було презентовано італійсько-український проект, що має на меті створення сучасної  електронної версії українського народного інструменту – бандури. Італійський дизайнер Пауло Коя розповів про свою роботу над концептом нової елекро-бандури та показав прототип музичного інструмету. Наостанок відбувся виступ музичного колективу В&B Projeect, який віртуозно виконав відомі світові музичні хіти на бандурі та акордеоні.

Організаторами національної конференції «Trend Forum» є міжнародне об’єднання молодих лідерів та підприємців JCI Ukraine.

JCI (Міжнародна молодіжна палата) – всесвітня організація молодих лідерів та підприємців у віці від 18 до 40 років. Минулого року організації виповнилося 100 років. Представником JCI в Україні є національна палата JCI Ukraine, всеукраїнська громадська неприбуткова організація з філіалами в кількох містах. JCI представлено в 110 країнах, середня кількість членів – 200 тис. чол., локальні організації –  в більш ніж 5000 містах.

Місія організації – надавати можливості, надихати молоде покоління змінювати світ на краще.

 %d0%bc

Дякуємо всім учасникам за розвиток економіки України!

[print_gllr id=2149]

Show Buttons
Hide Buttons