Home »  Новини »  Урочисте відкриття конкурсу “Intel-Еко Україна”

31.01 на території Національного еколого-натуралістичного центру за інформаційної підтримки компанії Соціальний консалтинг “Параграф” відбулось урочисте відкриття конкурсу науково-технічної творчості школярів “Intel-Еко Україна”.

Конкурс триватиме до 3 лютого. У межах національного етапу змагань молоді таланти презентуватимуть свої роботи, найкращі з яких буде відібрано для участі на Світовому фіналі конкурсу “INTEL ISEF 2017”, що відбудеться у травні в м. Лос-Анджелес, США.

Привітати майбутніх учених з нагоди успішного старту та надихнути їх на подальші успіхи прийшли знані українські науковці у сфері біології, екології та інших природничих наук, зокрема: Білько Денис Іванович – кандидат біологічних наук, доцент,старший науковий співробітник Центру молекулярних і клітинних досліджень НУ “Києво-Могилянська академія; Олександр Коляда, молодший науковий співробітник Інституту геронтології НАМН України; Блюм Ярослав Борисович, директор Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України, доктор біологічних наук, академік НАН України.

Серед гостей заходу були також переможці та призери попередніх років конкурсу.

Show Buttons
Hide Buttons