Home »  Новини »  8 перевірених маркетингових порад щодо підвищення впливовості вашої НУО

  1. Контент-маркетинг

Контент-маркетинг формує довіру та приваблює аудиторію. Більше 85% маркетологів використовують контент-маркетинг як частину своєї стратегії. Він рентабельний як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Чи це не те, що потрібно вашій НГО? Надихайте свою аудиторію, будьте корисними, своєчасними та змістовними. У відповідь читачі будуть закохані в вашу історію та підтримуватимуть вашу справу.

  1. Візуальний сторітелінг

Мозок сприймає зображення в 60000 разів швидше, ніж текст. Історії викликають емоції, створюють спогади та стають поштовхом до подальшої взаємодії. У світі, що перевантажений інформацією, захоплива візуальна розповідь – це шанс виділитися. Додавайте цікаві візуальні акценти до своїх історій – створюйте міцний зв’язок з аудиторією, щоб діяти на краще разом.

  1. Прислухайтесь до цифр

Цифри є підтвердженням ефективності ваших маркетингових зусиль. Ні – здогадкам та припущенням! Чого дійсно хоче ваша аудиторія? Якою є рентабельність вашого контент-маркетингу? Який дизайн сторінки краще? Яка тема листа підвищить рівень відкривання? Перевіряйте, тестуйте, вимірюйте та знову пробуйте!

  1. Увага до мобільних пристроїв

Рівень користування інтернетом за допомогою мобільних пристроїв перевищує показники з настільного комп’ютера. Вже не час питати про наявність стратегії мобільного маркетингу. Питання, наскільки добре ви це робите? Чи адаптовано ваш веб-сайт до мобільних пристроїв? Чи користуєтесь ви онлайн-платформами залучення коштів? Чи готові ви до мобільних платежів? Адаптація для мобільних пристроїв – обов’язкова!

  1. Live-відео для посилення взаємодії

Live-відео стає топовим явищем у маркетингу та комунікаціях. Усі найбільші соціальні мережі запускають функції прямих трансляцій. Маркетологи частіше використовують їх у своїх тактиках. І це, безумовно, приваблює аудиторію. Наприклад, під трансляціями на Facebook, звичайно, у 10 разів більше коментарів, ніж під звичайними відео. Починаючи з заходів закінчуючи включеннями з проекту – переконайтесь, що ваша НГО використовує цю ефективну техніку.

  1. Нові технології – ваші переваги

Привітате майбутнє! З технологіями віртуальної реальності (VR) історії вашої НГО можуть стати справді незабутніми. Дослідження показують, що 81% людей поділяться з друзями своїм досвідом використання VR-технологій. Запропонувавши захоплюючий досвід VR в одному з ваших проектів або поглянувши дроном з висоти пташиного польоту на об’єкт, який потребує уваги, ви наблизите історію до людей, спонукатимете до миттєвих рішень та зарекомендуєте свою організацію, як інноваційну та перспективну.

  1. Персоналізація – ключове слово

Уникайте недоцільного, перетворюйте свою аудиторію на друзів, розумійте їхні потреби – це все про персональну взаємодію. Визначте свою цільову аудиторію, створіть змістовний контент та використовуйте релевантні інструменти, щоб запропонувати читачам бажане.

  1. Інтеграція та автоматизація – тривалий шлях

Об’єднання показників з усіх цифрових каналів у одному загальному звіті дозволяє отримати чітке бачення вашого потоку надходжень, ефективно розподіляти ресурси та покращити процес прийняття рішень. Крім того, автоматизація збільшує ефективність, спрощуючи виконання шаблонних завдань.

 

Переклад матеріалу Beyond Borders Media (BBM)

Show Buttons
Hide Buttons