Home »  Новини »  Захід “Business social selfie. Турбота про клієнта” 18 травня

“Вusiness social selfie” – фідбек-платформа, що покликана допомогти бізнесу та соціальним ініціативам, які розраховують на спонсорську підтримку, знайти спільну мову та сформувати оптимальний формат співпраці.
Тема зустрічі: “Турбота про клієнта”
Основою цивілізованого бізнесу є саме турбота про клієнта. І вона яскраво проявляється в корпоративній соціальній відповідальності (КСВ). Важливо пам’ятати, що компанія несе відповідальність за кожен свій крок і кожну свою дію перед клієнтом. Отож, слід бути соціально відповідальними, свідомо турбуючись про своїх клієнтів.
Існує величезна кількість корисних порад, як покращити клієнтський досвід, але тим ціннішою стає порада, коли вона підкріплена реальним прикладом досвідченої компанії. Кажуть: «Клієнтський сервіс – це не розповідь про себе і про те, які ви класні. Це створення історій, які будуть говорити замість вас ». Тому давайте розглянемо декілька порад в їх реальній дії під час нашої зустрічі!
Ми запрошуємо бізнес, громадські організації та просто людей, яким цікава тема корпоративної соціальної відповідальності аби перейняти успішний досвід, встановити партнерські стосунки чи просто поспілкуватися з цікавими людьми з різних сфер суспільного життя!
Програма заходу передбачає виступи спікерів, які мають власні успішні кейси в роботі з клієнтами та сесія запитання-відповідь після виступу кожного з спікерів.
Організатори: Соціальний консалтинг “Параграф” та Міжнародна молодіжна палата JCI Ukraine.
Дата та час проведення: 18 травня о 19:00.
Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv, вул. Ярославів Вал, 22
Участь БЕЗКОШТОВНА та доступна також у режимі ОНЛАЙН!

Show Buttons
Hide Buttons