Home »  Новини »  Захід “Business social selfie. Допомога країні у немирний час” 23 липня 2015

23 липня 2015 року компанія соціальний консалтинг «Параграф» та Центр соціального лідерства разом з організаційними партнерами міжнародною молодіжною палатою «JCI» та Київською торгово-промисловою палатою  провели захід “Business social selfie”. Тема зустрічі була обрана доволі актуальна і мала назву: допомога країні у немирний час. Формат заходу був у вигляді виступів спікерів із бізнес-компаній, що наразі успішно реалізують  соціальні ініціативи/проекти по допомозі ВПО, пораненим, сім’ям загиблих. Після кожного виступу була сесія запитання-відповідь, де учасники заходу могли з’ясувати цікаві деталі із презентованих проектів компаній.

Захід почався із виступу Анастасії Гузенко, головного спеціаліста Департаменту зі сталого розвитку ДТЕК. Анастасія  презентувала результати роботи компанії ДТЕК в умовах АТО. Зокрема йшла мова про такі напрями:

  • відновлення енергопостачання у зоні АТО;
  • гуманітарні ініціативи: забезпечення жителів Донецької та Луганської області, які постраждали у ході проведення АТО медикаментами та товарами медичного призначення;
  • допомога сім’ям загиблих та пораненим працівникам компанії тощо.

Наступним спікером була Аліна Столипіна, виконавчий директор в медичній компанії «ilaya». Аліна  розповідала про доволі інноваційний проект, що має назву  Біотех реабілітація поранених.  Суть даного проекту полягає у лікуванні наслідків бойових травм кісток кінцівок (плече, передпліччя, стегно, гомілка, стопа). Наразі вже є успішні випадки лікування воїнів після травм, які іншими способами не можливо повністю вилікувати.

Про доволі цікавий проект йшлося у виступі Вікторії Рубан, начальника відділу зв’язків із громадськістю в компанії «МТС». Проект, що має назву IT навчання переселенців і направлений на підготовку та працевлаштування переселенців у сфері ІТ тільки запускається, але вже можна було побачити наскільки він є актуальним та потрібним у даний час. Тому хочеться побажати успіху компанії та її партнерам у його реалізації. Адже IT – це дуже перспективна сфера працевлаштування і Україна потребує кваліфікованих кадрів у ній.

І завершувала даний захід Тетяна Валуйська, керівник руху підприємців «Я для моєї громади». Тетяна презентувала результати діяльності організації, що знаходиться у  м.Вінниця. Одним із напрямів діяльності компанії є банк соціальних проектів, що являє собою сукупність різного роду соціальних ініціатив для підвищення якості життя у місті. Зокрема, наразі на стадії розробки знаходяться проекти по допомозі ВПО такі як забудова житлового мікрорайону, інтеграція ВПО в нове середовище тощо.

Ми дякуємо спікерам за такі надихаючі та наснажуючі виступи. Сподіваємось, що це тільки початок у ефективній, системній допомозі жителям України у такий непростий час. Вже на даному заході і спікери, і учасники як із бізнесу, так і із НГО ефективно комунікували та демонстрували активну позицію у прагненні налагодити взаємодію один з одним.

Наступний захід “Business social selfie” відбудеться 26 серпня і буде присвячений темі – соціальне партнерство. Запрошуємо усіх, хто вважає, що запорукою успішного вирішення проблем бізнесу, НГО та  влади є налагодження діалогу, який буде  враховувати інтереси усіх сторін. Давайте почуємо один одного! Для того, щоб взяти участь зареєструйтеся за посиланням http://goo.gl/forms/owZsf4lcHS.

Show Buttons
Hide Buttons