Home »  Новини »  Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Молодіжна наука в Україні: виклики та перспективи»

17 лютого представники команди Соціальний консалтинг “Параграф”Татьяна Гончаренко, Anna Pihalova та Lyuba Rayinchuk презентували свої доповіді на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Молодіжна наука в Україні: виклики та перспективи».

Конференція об’єднала студентів та представників громадських організацій, які ділилися досвідом створення проектів та інструментами, котрі допомагають дослідникам, науковцям, громадським діячам успішно просувати свої ідеї.
Проектні менеджери “Соціальний консалтинг “Параграф” Анна Пігалова та Любов Раїнчук розповіли про шляхи фінансування наукових проектів та ідей, а також актуальні можливості для молодих науковців.
Разом з Тетяною Гончаренко аудиторія шукала відповідь на питання, звідки брати ідеї інноваційних наукових проектів. Матеріали доповідей очікуйте наближчим часом.
Найбільший інтерес в учасників та слухачів конференції був до процесу створення успішних проектних заявок та вдалої комунікації з донорами.
Більше про конференцію Ви можете дізнатися за посиланням

З питань співпраці звертайтесь до Денис Губашов (Denys Gubashov): d.gubashov@prgrf.com, 093-704-80-03
[print_gllr id=2702]

Show Buttons
Hide Buttons