Home »  Новини »  Запрошуємо компанії презентувати свою КСВ на міжнародному рівні!

Соціальна відповідальність – це поняття , яке стосується не тільки громадських активістів, тепер це тренд 21 століття, який захопив і комерційні компанії. Розробка та впровадження стратегій корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) стала показником успішності на міжнародній арені ведення бізнесу » Тенденція побудови соціально відповідального бізнесу спостерігається і в Україні.

Дуже важливо гідно оцінювати та підтримувати ініціативи комерційних компаній для формування культури ведення соціально відповідального бізнесу. Для того, щоб оцінити внесок компаній, їхню соціальну відповідальність, проводять конкурси міжрегіонального чи міжнародного рівнів для демонстрації їх КСВ стратегій .

 Одним із яскравих прикладів таких конкурсів, актуальних і для України, є ISCR (International corporate social responsibility), який організовує JCI Turkie.  Цей конкурс проходить вдруге і вже залучив більше, ніж 50 країн-учасниць, компанії яких готові поділитись своїми досягненнями.

До участі може долучитись будь-яка комерційна компанія, у якої є реалізований проект в рамках своєї КСВ стратегії. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити аплікайціну форму та зняти трихвилинний ролик, який передає головну ідею та зміст проекту. Усі заявки будуть розглянуті журі, до складу якого входять Президент міжнародного JCI 2015 року, Національний президент JCI Туреччини 2015 року, представник ООН, двоє представників з університетів Туреччини, а також двоє відомих представників медіа Туреччини.

Переможці кожної країни будуть запрошені на гала нагородження ICSR 2016 та зможуть представити свій проект на сцені. Учасники церемонії отримають унікальну можливість обмінятись досвідом з переможцями інших країн.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 25 вересня, за всіма деталями щодо участі пишіть на пошту: lyubarainchuk@gmail.com з темою: «Участь в конкурсі ICSR 2016»

ICSR 2016– це можливість представити себе в колі успішних компаній міжнародного рівня, поспілкуватися з її представниками та ввійти в хвилю тенденцій у корпоративній соціальній відповідальності.

JCI (Міжнародна молодіжна палата) – Всесвітня організація молодих лідерів та підприємців у віці від 18 до 40 років. У 2015 JCI виповнилося 100 років. В Україні це всеукраїнська громадська неприбуткова організація, з філіалами в кількох містах. У світі представлена в 110 країнах, середня кількість членів – 200 тис. чол., локальні організації – в більш ніж 5000 містах.

МІСІЯ: Надавати можливості, надихаючі молоде покоління для зміни світу на краще.

Більш детальна інформація доступна за посиланням>>>

Show Buttons
Hide Buttons