Home »  Новини »  Українські компанії на Міжнародному конкурсі з корпоративної соціальної відповідальності

Чотири компанії (Syngenta, Ощадбанк, Фармак  та Dtek) гідно представили Україну на міжнародній арені соціально відповідального бізнесу в конкурсі ICSR 2016.  Експерти конкурсу відзначили проекти українських компаній за відповідність проектів цілям сталого розвитку ООН та оригінальності їх втілення. Приємно усвідомлювати, що це сталось завдяки нашій компанії “Соціальний консалтинг “Параграф” та JCI Ukraine.

Також вітаємо Альону Федько та Владислава Страшного, які побували на церемонії вручення нагород. У Новому році бажаємо успіху та перемог в інших конкурсах для компаній, які розвивають свою корпоративну соціальну відповідальність.

Конкурс з Міжнародної корпоративної соціальної відповідальності (ICSR) був організований JCI Culture за сприяння Firefly для популяризації ідеї соціально відповідального бізнесу. Церемонія нагородження відбулася ввечері 6 грудня 2016 року в залі Жанни Дарк Ліцею Сен-Мішель в Стамбулі, Туреччина. Про справжній успіх урочистого вечора свідчила велика кількість гостей, які прийшли на Гала нагородження, в тому числі представники громадських організацій, члени правління компаній і директори з корпоративних комунікацій.

Директор JCI Culture Туреччина та ідейний натхненник конкурсу ICSR Шевкет Карадас у своїй вступній промові сказав:

“Метою сьогоднішнього вечора є відзначення людей, які займаються волонтерством та нагородити комерційні компанії за впровадження їх соціальних проектів. Крім того, ми хочемо підвищити обізнаність людей про глобальні цілі Організації Об’єднаних націй і важливість соціальних проектів загалом “

Головний редактор журналу Firefly Еда Бохур додав:

“Кожен соціальний проект подібний для нас на світлячка. Наша мета, щоб всі зацікавлені сторони, пов’язані з соціальними проектами стали ближче один до одного. Я дуже радий бути частиною цього проекту і мати можливість зустрітися з людьми, які реалізовують соціальні проекти. Дуже важливо збільшувати кількість таких платформ як ICSR “

Учасники ділились своїми соціальними проектами, в тому числі демонструючи відеоролики, що були зняті в рамках проекту. Після виступу вони були відзначені символічними нагородами, що були виготовлені людьми з обмеженими можливостями, за їх вклад у розвиток соціальної відповідальності бізнесу.

Протягом 2017 року ми плануємо навчання щодо  ведення соціально відповідального бізнесу та презентації кращих практик корпоративної соціальної відповідальності України та світу. Слідкуйте за нашими новинами.

Show Buttons
Hide Buttons