Home »  Новини »  На ECOforum у Києві з’ясовували, як свідоме виробництво та споживання впливає на офіси, міста, країни та світ

Що таке Цілі сталого розвитку? Які українські компанії та яким чином впроваджують їх в свої бізнес-стратегії? Як вони заощаджують ресурси та ведуть збалансовану діяльність? Близько 200 учасників об’єднала тема Глобальних цілей та їхнього впливу на  SDG ECOFORUM 23 червня у Всі. Свої Локація.

Форум, присвячений практикам впровадження Цілей сталого розвитку, було поділено на три тематичні блоки:

14.00 – 17.00 – лаконічні презентації представників державного та громадського сектору, а також великого, середнього та малого бізнесу: 10 практик впровадження екологічних рішень, що впливають на довкілля. Серед спікерів лекторію була директорка  Evolve Ltd. Latvia, а також співробітники українських компаній: Oxygen Group, Tetra Pak, Метінвест, ГК Фокстрот, ДТЕК, Центру РЕЧВ, ENACTUS КНЕУ, WWF Україна.

17.00-18.40 – ECOideas – майданчик для обговорень та розробок екологічних проектів у чотирьох групах: на рівні офісу, міста, країни та на світовому.

 

19.00-21.00 – ECOfashion шоу, на якому гості мали нагоду побачити близько 40 образів, перешитих та виготовлених з рештків тканин, пакетів з-під їжі та напоїв, дитячих іграшок тощо. Ідея показу полягала в тому, що вишукане та оригінальне вбрання можна створити із застосуванням будь-яких матеріалів, головне – повідомлення, яке закладено в образ.  Презентували моделі для шоу українські компанії, а також французька еко-дизайнер Ісагус Тош.

 

Організатори SDG ECOforum – Мережа Глобального Договору ООН в Україні за підтримки Платформи зростання зеленої економіки та  організаційних партнерів: European Profiles S.A – консультантів у сфері сталого розвитку в понад 50 країнах світу, “Соціальний консалтинг “Параграф” та Let’s Do it Ukraine.

 

Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує Організацію Об’єднаних Націй та компанії по всьому світу. Мережа забезпечує доступ до кращих світових практик в сфері корпоративної соціальної відповідальності, інтеграції Цілей Сталого Розвитку в стратегію розвитку компанії та впровадження “10 принципів Глобального договору ООН” в діяльність компаній. Члени мережі отримують можливість ведення діалогу на потужній комунікативній міжнародній платформі бізнесу, громадського суспільства та уряду, а також можуть шукати партнерів по всьому світу для спільної діяльності.

 

Show Buttons
Hide Buttons