Home »  Фандрейзинг для громадських організацій

Тренінг з фандрейзингу для громадських організацій

Тривалість тренінгу: 1 день (8 годин)

Форма проведення тренінгу: групова або індивідуальна (коучинг для лідерів організацій)

Мета тренінгу: дати системний підхід до пошуку фінансування та роботи з потенційними та наявними донорами, створити фандрейзингову стратегію організації та її чітке формулювання.

План тренінгу:

  1. Проектування.
  2. Склад робочої групи та принципу її формування.
  3. Розробка структури програми.
  4. Написання заявки.
  5. Пошук альтернативних джерел фінансування.

Методи навчання: міні-лекції, програмне моделювання, виконання групових вправ, виявлення психологічних блоків, групові обговорення, SWOT-аналіз проекту.

Результати тренінгу: по закінченню тренінгу Ви отримаєте готову фандрейзингову стратегію організації, будете мати розуміння основ “правильного” фандрейзингу, кожен учасник тренінгу отримає бачення того, де і яким чином шукати ресурси на свої проекти. Також Ви проаналізуєте власний досвід фандрейзингу та помилки, які власноруч допустили при пошуку ресурсів. А НАЙголовніше, Ви матимете інструменти, які дозволять членам Вашої організації залучати ресурси для своїх проектів ШВИДКО та ЕФЕКТИВНО, не витрачаючи дарма власних сил та часу.

Слідкуйте за розділом новини, де ми будемо повідомляти Вас про дати проведення тренінгів. Також Ви можете замовити навчальний захід для своєї організації чи групи організацій.
За детальною інформацією звертайтеся +38 (097)547-00-30, (066)763-26-16

Підписатись на розсилку анонсів, грантів та можливостей для громадського сектору:


Show Buttons
Hide Buttons