Home »  О нас »  Стажування

ТОВ “СОЦІАЛЬНИЙ КОНСАЛТИНГ “ПАРАГРАФ” ЗАПРОШУЄ НА СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ!
is-quince-anos

Наша компанія спеціалізується на консультуванні у сфері соціальних проектів, проектного менеджменту, оцінці соціального ефекту, розробці стратегій впливу громадянського суспільства, корпоративній соціальній відповідальності та розвитку регіонів України.

Як бачите обсяг діяльності значний, тому  в нашу молоду амбітну команду потрібні люди, які готові змінювати світ на краще та вірять в те, що тільки шляхом співпраці з усіма секторами (бізнесу, громадянського суспільства та держави) можна реалізовувати найефективніші соціальні проекти!
Стажування у нас передбачає роботу в одному із напрямів:

  • проектний менеджмент: створення проектів соціального партнерства
  • ПР – менеджмент: розробка та впровадження ПР компаній для клієнтів
  • організація заходів, що проводяться як на безкоштовній, так і на платній основі нашою компанією чи за замовленням клієнтів
  • дослідження сфери третього сектору, відповідального бізнесу і розробка документів (комерційних пропозицій, договорів, презентацій)
  • соціальний маркетинг: створення грантових проектів, створення спонсорських проектів, робота у сфері корпоративної соціальної відповідальності великого та малого і середнього бізнесу

Які вимоги? Висока мотивація вчитися та розвиватися! Звичайно бажано мати досвід роботи (можливий волонтерський, студентський) у обраному напрямі та володіти англійською на середньому рівні.

Особливо чекаємо тих, хто володіє навичками самоорганізованості, адже наш принцип роботи не передбачає контролю та санкцій, а більше направлений на розвиток кожного співробітника.

Що ми пропонуємо? Гнучкий графік, можливість працювати віддалено, поєднувати навчання та роботу.

Також всім нашим стажерам ми пропонуємо «плюшки» у вигляді безкоштовного відвідування наших тренінгів, надання доступу до різних цікавих матеріалів.

Якщо ми один одному сподобаємося за період стажування, то будемо раді бачити в нас на роботі!

Якщо ти готовий до даного виклику заповни  невеличку гугл форму за посиланням https://goo.gl/forms/DGlwiUIg7mz0Z7p43, після чого ми неодмінно до тебе зателефонуємо!
Є запитання? Пиши або телефонуй info@prgrf.com,+38 (097)547-00-30, (066)763-26-16

Підписатись на розсилку анонсів, грантів та можливостей для громадського сектору:


Show Buttons
Hide Buttons