Home »  Гранти »  Бажаєте отримати Фінансову підтримку мікропроектів від Посольства Німеччини? Тоді читайте далі.

Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Києві відкрито грант, що передбачає фінансування мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та найбідніших верств населення. Зверніть увагу, що мікропроекти – це проекти з коротким терміном реалізації, максимум 6 місяців, спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту.

Звертаємо Вашу увагу, цей грант ідеально підійде для невеликих, регіональних громадських організацій, які ще не мають значного досвіду у отримані грантів та реалізації соціальних проектів.

Сума гранту складає: 8 000 євро.

Дедлайн подачі заявок: 24 лютого 2017 року.

Деталі конкурсу тут

Маєте яскраву ідею і бажаєте, аби саме вона виграла кошти для гідної реалізації? Фахівці компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» допоможуть розробити та втілити Ваш крутий соціальний проект та супроводжуватимуть Вас до подачі заявки на конкурс. Ми проведемо тренінги із фандрейзингу, заповнимо разом з Вами апікаційну форму, для обраної вами грантової програми, надамо необхідні консультації із проектного менеджменту та багато всього іншого!

Ми відкриті до співпраці! 

 

Є додаткові запитання?

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за наступними контактами: info@prgrf.com,
тел. 093-704-80-03

Show Buttons
Hide Buttons