Home »  Гранти »  Конкурс малих грантів для НУО в громадах-партнерах Донецької області

Оголошено конкурс грантів для НУО на території Донецької області та в громадах-партнерах

ПРООН оголошує Конкурс малих грантів для неурядових організацій в громадах-партнерах Донецької області, а також для регіональних та національних організацій, які працюють на її території.
У межах проекту розглядатимуть ініціативи, які спрятимуть поліпшенню обізнаності в громадах щодо прав людини та пов’язаних із конфліктом ризиків, а також пропагуванню захисту прав вразливих категорій громадян на рівні громад; поліпшенню координації між громадянами, органами внутрішніх справ, місцевими органами влади та іншими зацікавленими сторонами в забезпеченні громадської безпеки; підвищенню рівня доступності первинної та вторинної правової допомоги; доступу до інформації про роботу судів та прозорості судів.
Основна вимога до проекту – його реалізація повинна здійснюватись на території таких громад-партнерів: Лиманської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ), Черкаської ОТГ, Миколаївської ОТГ, Слов’янської, Краматорської, Дружківської, Бахмутської, Великоновосілківської, Вугледарської, Маріупольської громад.

Сума одного гранту – 15 000 доларів США.
Дедлайн подачі заявок – 8 травня 2017 р. о 12.00 годині.

Деталі конкурсу та аплікаційні форми тут

Маєте яскраву ідею і бажаєте, аби саме вона виграла кошти для гідної реалізації? Фахівці компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» допоможуть розробити та втілити Ваш крутий соціальний проект та супроводжуватимуть Вас до подачі заявки на конкурс. Ми станемо Вашими старшими братиками та сестричками на шляху до впровадження дієвих суспільних змін!
Ми відкриті до співпраці: http://www.prgrf.com/contacts/Show Buttons
Hide Buttons