Home »  Гранти »  Гранти на здійснення громадського моніторингу та адвокації

Оголошено конкурс грантів для НУО на здійснення громадського моніторингу та адвокації

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує конкурс для українських НУО зі здійснення громадського моніторингу та адвокації діяльності урядових установ, органів судової влади, центрів правової допомоги заради покращення захисту прав людини судами.

Мета грантової програми – надати підтримку організаціям громадянського суспільства у здійсненні моніторингу дотримання законодавства та захисту прав людини судами, створити механізми обміну інформацією та скоординувати співпрацю між зацікавленими сторонами заради  покращення доступу до правосуддя найбільш вразливих верств населення, а також поглибити розуміння представників судової влади та надавачів послуг правової допомоги своєї ролі у захисті прав людини та надати допомогу коаліціям правозахисників у адвокації захисту прав людини судами.

Дедлайн подачі заявок – 22 березня 2017 р.

Деталі конкурсу тут

Маєте яскраву ідею і бажаєте, аби саме вона виграла кошти для гідної реалізації? Фахівці компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» допоможуть розробити та втілити Ваш крутий соціальний проект та супроводжуватимуть Вас до подачі заявки на конкурс. Ми станемо Вашими старшими братиками та сестричками на шляху до впровадження дієвих суспільних змін!

Ми відкриті до співпраці

Show Buttons
Hide Buttons