Home »  Історія успіху

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Компанія «Соціальний консалтинг Параграф» була заснована в 2012 році. Офіс компанії знаходиться у центрі міста Києва за адресою Станiславського 3. Сьогодні компанія «Соціальний консалтинг Параграф» це понад 15 професіоналів, що виконують свою роботу якісно, швидко та з максимальною віддачею.

З 2014 року на нашому рахунку :

  • Понад  130 тренінгів і консультацій для громадських діячів і громадських організацій.
  • Ми провели більше 50 комплексних консультацій та тренінгів зі стратегії розвитку організації і операційного планування.
  • Більше 40 тренінгів – з фандрейзингу, ефективному залученню  фінансування та роботи громадських організацій з бізнесом/потенційними донорами.
  • Близько 20 тренінгів і консультацій з проектного менеджменту
  • Тренінги і консультації з розробки комунікаційної стратегії, медіаграмотності та PR-у.

В сумі це більше 1200 годин співпраці з нашими клієнтами!

> 2000 менеджерів навчено

> 5000 задоволених клієнтів

На соціальні проекти нами залучено більше 2 500 000 грн.

Адміністрування реалізації більше 40 проектів, профінансованих українськими та міжнародними донорами, бізнесом в рамках спонсорства та корпоративної соціальної відповідальності.  

Завдяки нам чотири компанії (SyngentaОщадбанкФармак та DTEK (ДТЭК) гідно представили Україну на міжнародній арені соціально відповідального бізнесу в конкурсі ICSR 2016.

10 вересня 2016 року компанія “Соціальний  консалтинг Параграф” провела конференцію “Разом проти насильства!”.  

16-18 вересня 2016 року.  Ми в рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності були партнерами заходу Smart Techno 2016. Це Хакатон нового формату, що  вперше об’єднав представників сфери IT, громадськості, бізнесу та митців з метою створення нових технологічних продуктів для розвитку суспільства.

В жовтні 2016 року директор «Соціальний консалтинг “Параграф”, Татьяна Гончаренко проводила стратегічну сесію для психологів та соціальних працівників Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

6-7 жовтня 2016 року відбувся Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ). В рамках даного заходу директор Тетяна Гончаренко окрім участі у пленарних засіданнях та панельних дискусіях взяла участь у круглому столі “Освіта-наука-бізнес”.

1 грудня 2016 року  «Соціальний консалтинг Параграф» виступив організаційним партнером  заходу – Форум «Надія на життя», що пройшов в Українському Домі.

2 грудня 2016 року «Соціальний консалтинг «Параграф» –  партнер конкурсу інноваційних проектів «Чисті вулиці».  Директор Тетяна Гончаренко виступила експертом в оцінюванні проектів .

7 грудня 2016 року «Соціальний консалтинг «Параграф» організаційний партнер заходу : «Зустріч активних та потенційних учасників Мережі Глобального договору в Україні»

22 грудня 2016 р. компанія «Соціальний консалтинг «Параграф» разом з представництвом Глобального договору в Україні організовувала практико-орієнтований семінар зі Стратегічного управління КСВ і стійкого розвитку компанії. 

Наші партнери: ПАТ «Фармак»,  «Let`s do it, Ukraine», РК «Каштан 2000», Благодійний фонд «Центр Милосердя»,  ДП «Український дім», Громадянська платформа “Нова Країна”, Gobal Compact Network Ukraine,  European Profiles S.A, JCI Ukraine, Єврорегіон Нижній Дунай, ГО «Лісова застава», БФ «Додому», Media Development Foundation.

МІСІЯ

Створювати якісні зміни, допомагаючи громадськості, бізнесу та органам державної влади якісно співпрацювати.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Бізнес-компанії
  • Некомерційні організації
  • Органи державної та місцевої влади
  • Ініціативні групи

Ми любимо нестандартні завдання і готові генерувати неординарні рішення для того, щоб зробити будь-яку Вашу соціальну діяльність унікальною та ефективною. Ми використовуємо професійні бізнес-технології в роботі з некомерційним project managment-ом, тому успішність і результативність некомерційних ініціатив для нас – дуже навіть вимірні поняття!

Слідкуйте за розділом новини, де ми будемо повідомляти Вас про актуальну інформацію.
Або Ви можете звернутися за додатковою інофрмацією за наступними контактами: info@prgrf.com,+38 (097)547-00-30, (066)763-26-12

Підписатись на розсилку анонсів, грантів та можливостей для громадського сектору:


Show Buttons
Hide Buttons