Home »  Новини »  Запрошуємо на майстер-клас “Соціальне підприємництво”

Соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки соціального підприємства спрямовуються головним чином на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем.
На даний час в Україні стало актуальним створення організацій, які б на відміну від НДО отримували прибуток та забезпечували більш-менш стабільно власну діяльність, але більшість коштів направляли на вирішення соціальних проблем. Даний вид організацій набув великого поширення в європейських країнах, разом з тим уявлення щодо того, що таке соціальне підприємництво, як його створити і т.д. є доволі розмитими для багатьох людей.
Аби допомогти Вам розібратися в даному питанні нами було вирішено провести майстер-клас, на якому Ви матимете можливість:
– дізнатися про законодавче регулювання діяльності соціального підприємництва;
– ознайомитися вже з існуючими світовими та національними кейсами соціального підприємництва;
– розробити власну ідею соціального підприємництва!
Майстер-клас буде корисний громадським діячам, які мають велике бажання вирішувати соціальні проблеми, але разом з тим і бути більш ресурсно забезпеченими, отримуючи прибуток, представникам бізнесу, які прагнуть не зосереджуватися на власному прибутку, а і допомагати іншим і всім, кого цікавить особливості функціонування даного типу організацій!
Отже, ми запрошуємо Вас спробувати створити власне соціальне підприємництво! Не пропустіть!
Дата та час: 17 лютого о 18:30
Участь БЕЗКОШТОВНА та доступна також у режимі ОНЛАЙН!!!

Show Buttons
Hide Buttons