Home »  Послуги для органів державної влади та місцевого самоврядування

ПОСЛУГИ ДЛЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ  ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАВАННЯ

 Наша компанія здійснює розробку та запуск Агенства соціальних інвестиційвапаМета

Формування сталої системи пошуку та залучення фінансових та інших ресурсів, необхідних  для реалізації соціальних проектів на території міста.

Хто може бути замовником:

 • Обласні держані адміністрації
 • Районні державні адміністрації
 • Місцева рада
 • Виконкоми

Етапи нашої діяльності:

 1. Проведення 2-денного практикуму з фандрайзингу та проектного менеджменту (можливі учасники – працівники міської/обласної адміністрації, міські/обласні управління освіти, економіки, внутрішньої політики, міжнародного співробітництва, громадські активісти, менеджери та ініціатори соціальних проектів регіону) з урахуванням специфіки діяльності, наведення кейсів грантових та спонсорських проектів, проектів технічної допомоги та корпоративної соціальної відповідальності.

Результат практикуму: розроблено кожним учасником резюме соціального проекту, яке потім буде адаптовано під грантову пропозицію міжнародних та українських фінансових донорів.

 1.  Індивідуальні та групові консультації для учасників – щонайменше 2 місяці (доопрацювання та подання грантових заявок, особисте знайомство з фінансовими донорами, бюджетування проектів, медійне висвітлення – індивідуально під кожну соціальну ініціативу).
 2.  Навчання та супровід відібраних співробітників (бажано – щонайменше 2 чол.) – 2 міс., за 4 напрямками:
 • аналітика грантових програм та проектів, формування, ведення та оновлення бази даних грантодавців, завчасне інформування менеджерів соціальних проектів та фандрайзерів щодо дедлайнів;
 •  написання грантових програм – збір та систематизація інформації по кожному проекту, збір та подача відповідної документації згідно оголошених критеріїв).
 • фандрайзер – домовленість по зустрічі з фінансовими партнерами (бізнесом та грантодавцями), формування та проведення презентацій проектів, проведення ключових перемовин з партнерами.
 • організація (з паралельним навчанням співробітників) заходу з залучення фінансування та презентацією діяльності фінансових донорів (технічної допомоги) за узгодженою тематикою під патронатом міськради.

Результат через 2 місяці

Сформована постійно діюча фандрайзингова команда (2-3 чол.) на базі міської/обласної адміністрації, яка:

 1. Здійснює моніторинг грантових проектів та програм на постійній основі, презентацію проектів та проводить перемовини з актуальними потенційними партнерами,
 2. Забезпечує вчасне інформування відповідальних менеджерів соціальних ініціатив щодо актуальних проектів
 3. Здійснює збір, систематизацію та подання грантових проектів та програм, програм технічної допомоги
 4. Надає консультації менеджерам проектів щодо здійснення звітності перед грантодавцями та фінансовими партнерами щодо отриманих коштів під соціальний проект.
 5. Систематизує діяльність та співпрацю проектами з міжнародною технічною допомогою, здійснює загальну та стратегічну координацію, створена автоматизована система залучення фінансування під некомерційні проекти, проведено перший пілотний захід для налагодження комунікації з фінансовими донорами.

Створені нами  агенства вже реалізуються у наступних містах:

 • Фастів
 • Дніпропетровськ
 • Обухів
 • Миколаїв
 • Київ
 • Винниця

Послуги для громадських організацій. А також послуги для бізнесу.

 Є додаткові запитання?

 За додатковою інофрмацією Ви можете звернутися за наступними контактами: info@prgrf.com, +38 (097)547-00-30, (066)763-26-16

Підписатись на розсилку анонсів, грантів та можливостей для громадського сектору:


Show Buttons
Hide Buttons