Home »  Гранти »  Міні-гранти для внутрішньо переміщених жінок-підприємців від Міністерства закордонних справ Литовської Республіки

Конкурс грантів для розвитку інновацій

Якщо Ви є членом Львівської чи Дніпропетровської громади і хочете започаткувати підприємницьку діяльність – можете взяти участь у конкурсі бізнес-планів у межах реалізації проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості».

Кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності: купівля обладнання для виробництва товарів; забезпечення інструментами для надання послуг; забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг.

Дедлайн подачі заявок – 20 квітня 2017р.

Сума гранту – 1000 євро.

Деталі конкурсу тут.

Маєте яскраву ідею і бажаєте, аби саме вона виграла кошти для гідної реалізації? Фахівці компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» допоможуть розробити та втілити Ваш крутий соціальний проект та супроводжуватимуть Вас до подачі заявки на конкурс. Ми станемо Вашими старшими братиками та сестричками на шляху до впровадження дієвих суспільних змін!

Ми відкриті до співпраці!

Слідкуйте за розділом гранти, де ми будемо повідомляти Вас про актуальні грантові конкурси. Також Ви можете замовити навчальний захід із заповнення плікаційної форми, саме для цього конкурсу для своєї організації чи групи організацій.
За детальною інформацією звертайтеся до керівника напряму роботи з НДО Дениса Губашова d.gubashov@prgrf.com, 093-704-80-03

Show Buttons
Hide Buttons