Home »  Новини »  Соціальний консалтинг “Параграф” підтримує інновації на Smart Techno 2016

Smart Techno 2016 – практикум по технологіям та хакатон нового формату, що  вперше об’єднав представників сфери IT, громадськості, бізнесу та митців з метою створення нових технологічних продуктів для розвитку суспільства.

У 16-18 вересня 2016 року у Києві відбувся захід Smart Techno 2016. Компанія “Соціальний консалтинг “Параграф” у рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності стала партнером цього заходу. Наша компанія радо підтримує ініціативи, що мають на меті змінювати та розвивати українське суспільство. Ми переконані, що впровадження інновацій у буденні та бізнес процеси сприятиме покращенню рівня життя та єкономічному розвитку України.

“Создание лучших бизнес решений – это искусство использование лучших гуманитарных и инновационных технологий. Такие ивенты как Smart Techno позволяют компаниям взглянуть на свою деятельность и пересмотреть старые нормы в соответствии с вызовами сегодняшнего дня, найти решение за гранью привычного восприятия мира”, прокоментувала співзасновниця СК “Параграф”,  Тетяна Гончаренко.

Організатори Заходу  “Smart Techno 2016”, який проходив у “ Creative Space IMWU” у БЦ Gulliver, зробили на перший погляд неможливе – створили простір, що об’єднав  представників різних професій, технологій та можливостей.

Smart Techno 2016” – це практикум з сучасних технологій і Хакатон нового формату. Ми поставили перед собою завдання, по-перше, продемонструвати, що при правильному підході на основі методології дизайн-мислення, сучасні технології у вигляді ботів, штучного інтелекту, віртуальної та доповненої реальності, можуть слугувати як рішення покращення комфорту та якості нашого з вами життя. Наша ціль – організувати синергію міжнародних інвесторів, бізнесменів, програмістів, митців та громадських діячів, а також розробити та продемонструвати реальні проекти з використанням сучасних IT-технологій, які не мають аналогів “ – запевнив організатор, СЕО компанії АВСname, співзасновник ChatBot Community Ukraine, Володимир Краковецький.

Хакатон тривав 3 дні. У п’ятницю відбулося офіційне відкриття «Smart Techno 2016» та нетворкінгова вечірка Settings (з англ. налаштування), де учасники мали змогу познайомитися один з одним, розказати про свої проекти та поділитися досвідом. Крім цього, кожен міг безкоштовно протестувати техніку від Samsung Gear VR й HTC Vive та  поринути у світ віртуальної реальності! Лабораторія віртуальної реальності Sensorama люб’язно надала HTC Vive та розмістила його в демо зоні.

Суботнього ранку розпочався практикум з технологій, де всі бажаючі пройшли навчання зі створення та використання чат-ботів, штучного інтелекту, віртуальної та доповненої реальності на основі методології дизайн-мислення.

«Дизайн мислення – це побудова бізнес проекту на основі послідовних структурних частин. Без них не можливо побудувати бізнес модель та досягти якісного результату» – Іван Беля.

Запрошені спікери розкрили конкретні кейси та обговорили технологічні можливості практичного використання даних технологій в бізнесі та розробки продуктів повсякденного користування. Було проведено пітчінг 24 ідей, серед яких: бот-рекрутер, бот-знайомий, Стімпанчик бот-івентер, VR – шоппінг онлайн, VR – карти навігації, VR – шпигунська гра «Spy Land», настільна гра “AR card”,  VR – гайд цікавих місць Києва у форматі доповненої реальності, Snap Language – проект з вивчення мов за допомогою фотографування предметів на базі нейронних мереж,  Wepster – бот для продажу товарів та маркетингу, лінгвістичний концепт «Sheva» для аналізу текстів, Image design – можливість заміни кольору об’єктів у реальному часі та ін. Учасники за власними інтересами згрупувалися довкола ідей і утворили команди по їх розробці. Одна з команд обрала челлендж від організаційного партнера БЦ «Gulliver» з вдосконалення роботи ліфтової системи на базі технології штучного інтелекту.

18 вересня Хакатон продовжила сесія доопрацювання ідей та лекція з «CO-STAR Pitching format» від спікера проекту Unlimited Ukrainе. Ментори та спікери скеровували команди у питаннях розробки та презентування проектів.

«В результаті Хакатону продемонстровані реальні проекти з реальними людьми, які на даний момент обрали науку та технології, як основу для свого розвитку. Учасникам надано унікальну можливість зануритися і долучитись до цих людей та стати тим, хто пише новітню техноісторію України» , додав Володимир Краковецький.

На церемонії закриття відбулося представлення кращих дієвих моделей. Захід став можливим за підтримки головних спонсорів: компанія Unlimit Ukraine, «4B», Water Club, Центру Розвитку технологічних компаній, Grano Trade, бренду «Перша Гільдія», піццерії Domino’s, а також ABCname™, БЦ «Gulliver», iMWU, Соціального консалтингу «Параграф». В результаті 11 команд учасників отримали цінні подарунки від спонсорів, всі ідеї фіналістів – підтримку від акселераторів з ОАЕ, Ізраїлю і України.

Соціальний консалтинг “Параграф”, підтримує створення інноваціного малого та середнього підприємництва в Україні та пошук креативних рішень проблем у корпоративному сегменті.

 
[print_gllr id=1990]

Show Buttons
Hide Buttons