Home »  Новини »  Майстер-клас “5 must have інструментів для управління НУО”

Бажаєте винайти формулу ефективного управління НУО? Вмієте фокусуватися на десятках проектів одночасно, однак поступово втрачаєте кінцеву мету діяльності вашої організації? Неодноразово чули словосполучення “стратегічне планування” та “операційне планування” і хочете навчитися правильно застосовувати цей інструмент?

Фахівці Компанії Соціальний консалтинг “Параграф” розробили майстер-клас з ключовими рекомендаціями для ефективного менеджменту та адміністрування конкретних задач і стратегічного розвитку організацій громадського сектору.

Під час майстер-класу Ви дізнаєтесь про те:
– які типові помилки повільно вбивають вашу організацію;
– які є інструменти управління громадською організацією ;
чому грамотна організаційна структура підвищує ефективність менеджменту;
– чому операційний та стратегічний план розвитку важливі для успішної діяльності неурядової організації і як їх розробляти;
– як знаходити оптимальні джерела фінансування для НУО і уникати звинувачення у “грантоїдстві”.

Ви отримаєте: рецепти ефективного менеджменту організації на основі практичних кейсів.

Майстер-клас проводитиме:

Денис Губашов- керівник відділу по роботі з неурядовими організаціями компанії СК «Параграф», Секретар правління ГО «Рада волонтерів», виборний представник вченої ради університету ім. Б. Грінченка від наукового товариства, аспірант кафедри історії України університету ім. Б. Грінченка.

Організаційний внесок на чай/солодощі та практичні кейси від спікера – 200 грн. за умови реєстрації до 3 лютого включно. В день проведення вартість складатиме – 250 грн.
Після реєстрації Вам надійде лист із варіантами оплати.

Деталі за телефоном: 093 808 63 41 (Марія)

 

Show Buttons
Hide Buttons