Home »  Статті »  для бізнесу »  ТОП 5 практик, що вплинули на збільшення прибутку компаній

Корпоративна соціальна відповідальність за останні 2 роки зробила стрибок від «привабливої практики» для покращення іміджу, до діяльності, що сприяє збільшенню прибутку компанії, успішно завойовуючи лояльність клієнтів.

Можна навести 5 практик з досвіду американських компаній, що позитивно вплинули на збільшення прибутку:

  1. Продаж смачної, якісної та доступної їжі.

Індустрія швидкого харчування зазнає збитків, оскільки більше половини споживачів вважають, що в таких закладах їм пропонують шкідливу їжу за надмірно високими цінами. Маленькі, локальні ресторани, що пропонують різноманіття страв з місцевих продуктів за помірними цінами, легко складають конкуренцію великим мережам ресторанів. Клієнтів приваблює використання органічних та вирощених в даній місцевості продуктів ресторанами, для приготування страв.

  1. Створення бренду, що заслуговує довіри.

Довіра споживачів – це одна з головних характеристик бренду компанії. Звичайно ціна, а особливо в теперішньому економічному стані, залишається одним з основних аспектів, що приваблює клієнтів. Проте, свого роду автентичність компанії теж впливає на вибір споживача. Адже люди завжди хочуть отримати продукт за конкурентоспроможною ціною, що зможе «вирішити» всі їх проблеми, за аналогією унікальних «ліків від всіх хвороб».

  1. Обмін сміття на гроші.

Відповідальність – це одна з найкращих практик по скороченню витрат. Відповідальний підхід при управлінні відходами сприяє скороченню витрат, що в свою чергу впливає на конкурентоспроможність бізнесу.

  1. Застосування екологічно чистих технологій (cleantech).

Впродовж останніх років екологічно чисті технології перестали бути просто привабливими характеристиками для інвесторів. Вони активно стали використовуватися  підприємствами при виробництві для того, щоб покращити конкурентоспроможність.

  1. Працевлаштування жінок-лідерів сприяє росту прибутку компанії.

Проведена в 2013 році в Америці статистично значима кореляція між прибутковістю (рентабельністю) компанії і кількістю жінок, що займають керівні посади або входять у склад наглядової ради, мала високий показник. Це засвідчило, що залучення жінок до топ-керівництва, позитивно впливає на збільшення рентабельності компанії.

 

Show Buttons
Hide Buttons